El Museu d’Art de Girona està adscrit a l’Agència Catalana del Patrimoni Cultural, entitat de dret públic que té per missió gestionar el patrimoni cultural de la Generalitat de Catalunya i potenciar els museus, jaciments i monuments del territori català. L’equip del museu està format per:

Carme Clusellas

Directora
cclusellas@gencat.cat

Carme Martinell

Conservadora – Projectes i públics
cmartinell@gencat.cat

Antoni Monturiol

Conservador – Col·leccions
amonturiol@gencat.cat

Aurèlia Carbonell

Responsable d’exposicions
aurelia.carbonell@gencat.cat

Irene Forts

Responsable de publicacions
iforts@gencat.cat

Dori Mesa

Administració
dmesa@gencat.cat

Adriana Cle

Administració
acle@gencat.cat

Mar Ribot

Administració
mar.ribot@gencat.cat

Ignasi Arévalo

Manteniment
iarevalo@gencat.cat

Sara Escaño

Servei d’Atenció al públic
recepcio.mag@gencat.cat

Pilar Ramírez

Servei d’Atenció al públic
recepcio.mag@gencat.cat

Pere Romans

Servei d’Atenció al públic
recepcio.mag@gencat.cat

Newsletter Contact
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann